"1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо"

     
     Ми пам'ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об'єднані Нації. Не забуваємо:  той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона - запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться. #75_перемога

Матеріали до відзначення Дня пам’яті та примирення (8 травня) та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня)

Ключові позиції:
        Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства (загинуло від 50 до 85 мільйонів людей). Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. Та війна стала можливою через змову антигуманних режимів – нацистського і радянського, які ставили геополітичні інтереси вище прав і свобод людини. Крім того, слабкість, страх і нерішучість міжнародної спільноти заохочували агресорів до все більшого розмаху злочинів. 

Детальніше: Матеріали до відзначення Дня пам’яті та примирення (8 травня) та Дня перемоги над нацизмом у...

Людина починається з добра

        Під таким гаслом відбувся захід на групі продовженого дня. Діти подорожували в країну фей і маленьких ельфів, де вивчили добрі вчинки і ввічливі слова, а також засвоїли урок, що робити в ситуації, якщо ти вже скоїв поганий вчинок ненароком

Детальніше: Людина починається з добра

День Святого Миколая

        19 грудня – одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая.

Ми проти насильства

        28 листопада у рамках кампанії "16 днів проти насильства" у школі відбулася зустріч дев'ятикласників з інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Золотоніського відділу поліції, старшим лейтинантом поліції Олександром Гулічем та завідувачкою відділенням соціальних службдля сім'ї, дітей та молоді Наталією Скибою.

Детальніше: Ми проти насильства

Урок доброти «Тварини – наші друзі»

        1 жовтня 2019 року в першому класі  відбувся урок доброти «Тварини – наші друзі». Метою заходу було виховання доброти у дітей, гуманного ставлення до тварин. Під час уроку розглядалися такі гострі проблеми як спричинення жорстокості  тваринам. 

Детальніше: Урок доброти «Тварини – наші друзі»

День Вишиванки

         Сьогодні, 16 травня, Україна святкує День Вишиванки. Це яскраве, різнобарвне, патріотичне дійство відбулося і у Золотоніській ЗОШ І- ІІІ ступенів №5. До участі долучилися всі учні та вчителі школи. Був проведений марафон  «А українська вишиванка – просто диво». Ми хочемо, щоб молоде покоління не забувало про свої цінності та обереги, примножувало історію, розмовляло українською мовою. Зі святом усіх!!!

Детальніше: День Вишиванки

   

Контакти  

19700, Черкаська область,
м. Золотоноша, вул. Баха,57.
телефони:

(04737) 5-31-60

(04737) 5-21-60

email: zoloschool5@ukr.net

   
   
<< < серпня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
   
© Золотоніська загальноосвітня школа №5