Перший урок

2 клас

         Для учнів 2 класу було проведено квест "Дружба долає всі перепони", де діти згуртувавшись у команди виконували завдання. Всі команди набрали однакову кількість балів, перемогла дружба


 

3 клас

       Свій перший урок у цьому навчальному році 3-класники провели з патріотичним настроєм, до цього їх спонукала тема уроку - «Україна починається з тебе». Адже всі завдання були спрямовані на виховання почуття поваги та любові до своєї Батьківщини, формування активної громадянської позиції учнів.


4 клас

        1 вересня у 4 класі пройшов Перший урок з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України, під час якого діти не лише продемонстрували свої знання, а й дізналися багато нового та цікавого про свою Батьківщину.


5 клас

6 клас

        Ми – українці. В Україні живуть чудові люди – розумні, талановиті, щедрі та гостинні та кмітливі.  Учні 6 класу взяли участь у веб квесті "Україно, ти для мене диво" Учні прошли етапи "Географічний", "ДНК", "Державні і національні символи".


8 клас

        " З Україною в серці". Так почався новий навчальний рік у 8 класі.


 

9 клас

        Цього року перший урок у 9 класі був присвячений 30-й річниці незалежності України. Учні вирушили у відеокруїз «Моя земля – Незалежна Україна». Мета подорожі - виховання патріотичних почуттів у дітей до своєї країни і заохочення до вивчення багатої та славної історії українського народу. Дев’ятикласники розкрили значення незалежності, як символу споконвічного прагнення українського народу та пригадали традиції і звичаї нашого народу, видатних діячів України, говорили про національні символи.

10 клас

        Перший урок у 10 класі " Я люблю Україну! " Десятикласники висловили свої побажання рідній країні та готовність здобувати знання з метою застосування їх у майбутньому на благо держави.


11 клас

        Двері ЗОШ №5 відкрилися, щою дати старт новому навчальному року для першокласників і останньому - для одинадцятикласників. Щасливі учні з квітами, вчителі, батьки заповнили  весь шкільний двір. Під звуки хвилюючої мелодії першими представили першокласників, які виразно розповіли вірші. Естафету підхопили старшокласники, які привітали найменших теплими і щирими словами. А від вальсу, у виконанні одинадцятикласників, всі присутні затамували подих. Першачки запустили повітряні кульки і загадали бажання, які обовязково здійсняться. Нехай навчальний рік стане для всіх яскравим і плідним. Це радісне і хвилююче свято 1-го вересня назавжди залишиться в серцях присутніх. Щастя Вам та Божого благословіння!!!

   

Контакти  

19700, Черкаська область,
м. Золотоноша, вул. Баха,57.
телефони:

(04737) 5-31-60

(04737) 5-21-60

email: zoloschool5@ukr.net

   
   
<< < вересня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
   
© Золотоніська загальноосвітня школа №5