День пам'яті жертв голодомору

3 клас

       До Дня пам'яті жертв голодомору, який відзначається у четверту суботу листопада, учні 3 класу провели урок "Нащадки пам'ятають". Учні вшанували пам'ять мільйонів загиблих, прикріпивши до карти України квітку незабудки- символ Голодомору 1932- 1933 років.

Детальніше: День пам'яті жертв голодомору

Увага! Увага!

        Шановні батьки, якщо Ви маєте перестороги щодо очного навчання Вашої дитини (слабкий імунітет, наявність хронічних захворювань тощо), маєте змогу написати заяву на ім'я директора з проханням забезпечити доступ до уроків у режимі онлайн. Всю відповідальність за перебування дитини вдома, організацію технічного забезпечення та навчання, а також контроль за результативністю Ви берете на себе.

Адміністрація школи.

День гідності та свободи у школі

2 клас

       Напередодні Дня Гідності та Свободи, який відзначають в Україні 21 листопада, у 2 класі було проведено тематичну виховну годину.

       Учні ознайомились з історією виникнення цього визначного Дня. Поміркували над значенням таких понять, як «свобода» та «гідність». У ході заняття діти аналізували вірші про Революцію Гідності, створили асоціативний кущ до слова «Україна», намалювали малюнки «Я – українець!».

Детальніше: День гідності та свободи у школі

Знавці української мови

        14 листопада 2020 року пройшов ll етап  ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика в нашому місті. Мовний марафон об’єднав учнів 3-11 класів.Враховуючи епідеміологічну ситуацію в нашому  регіоні, завдання конкурсу учні виконували дистанційно. В цьому році серед інших учасників конкурсу  був і учень 3 класу Мисан Артем.

День українського козацтва

       14 жовтня щорічно  відзначається День українського козацтва. Наша мандрівка з учнями 4 класу - в історію давню і близьку , хотілося поєднати розповідь про славну Січ Запорізьку.

Детальніше: День українського козацтва

Урок доброти

        Учні 4 класу провели незвичайне заняття "Урок доброти". Досить часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі - тварини. 

Детальніше: Урок доброти

Перемога у футболі

        Щороку у м.Золотоноша проходять змагання на першість з міні-футболу серед збірних команд освітніх закладів. Завдяки спільним зусиллям вчителя фізичного виховання Юрченка Юрія Григоровича та юним спортсменам збірна команда школи посіла почесне І місце!!! Бажаємо нових перемог!!! Так тримати!!!

Детальніше: Перемога у футболі

   

Контакти  

19700, Черкаська область,
м. Золотоноша, вул. Баха,57.
телефони:

(04737) 5-31-60

(04737) 5-21-60

email: zoloschool5@ukr.net

   
   
<< < листопада 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
   
© Золотоніська загальноосвітня школа №5